28 Yıldır Kullanılmayan Sınır Kapısı Son Teknolojiyle Korunuyor Iğdır'ın Ermenistan sınırında bulunan, 28 yıldır kullanılmayan Alican Hudut Kapısı, "Hud...           • ÇOCUK KORUMA KANUNA GÖRE ALINAN TEDBİR KARARLARININ İZLENMESİNE YÖNELİK İL KOORDİNASYON ÜST KURULU TOPLANTISI Iğdır Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün Sekreterya ve Koordinat&...           • Iğdır'da Trafo Patlaması: 1 Ağır Yaralı Iğdır Valilik binası yakınında bulunan elektrik trafosunda patlama meydana geldi. Patlamada 1...           • GÜLBEY: “PKK’NIN YENİ KANDİLİ KARABAĞ’DIR” Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneğini (ASİMDER) Genel Başkanı G&ou...           • 70.YIL CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ YENİ BİNASINA TAŞINDI Iğdır 70.Yıl Cumhuriyet Mesleki ve TeknikAnadolu Lisesi yeni binasına taşındı.2011 yılı ...           • Muhtarlardan Aras'a Teşekkür Ziyareti Muhtarlar Aras Elektrik İl Koordinatörlüğü'nü ziyaret ederek yapılan ça...           • ASİMDER,DEN TÜRKBİRDEV VAKFINA ZİYARET… Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneğini (ASİMDER) yöneticileri İzmir...           • Emniyet Müdürlüğü'nde 14 Şehit İçin Özel Köşe Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü'nde, geçen yıl çıkan ter&ou...           • Devlet, Güvenlik Nedeniyle Kazdığı Hendeği Kapattı Iğdır’da Vali Vekili Mevlüt Özmen tarafından güvenlik gerekçesi ile Ko...           • MÜDÜR ERDOĞAN MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ KONUSUNDA UYARDI Mesleki yeterlilik belgesi zorunluluğu getirilen 40 meslek ile ilgili geri sayım süreci başla...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
5035 İzlenme, 32 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
5335 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
5190 İzlenme, 32 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
5636 İzlenme, 33 Yorum

Atatürk'ün gerçek sesi ve görü
3701 İzlenme, 32 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri
Reklamlar

Çevre ve Şehirçilik İl Müdürü Banu ASLAN CAN'dan Gazetemize Ziyaret

            Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Banu ASLAN CAN, Iğdır yerel basınına nezaket ziyareti çerçevesinde Iğdır’ın Sesi ve Iğdır Gazetemizi ziyaret ederek çalışmalarımızda başarılar diledi.

            Gazetelerimizin yöneticisi Erhan Hacıkasımoğlu tarafından karşılanan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Banu ASLAN CAN’a gazetelerimiz ve yeni kurduğumuz tesisiler hakkında bilgiler verildi.

            Iğdır’da göreve başladığı günden beri Iğdır yerel basınına ziyareti iadede bulunmak istediğini belirten Müdür Aslan Can’la birlikte Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Muhammet BEKTAŞ ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Makine Teknikeri Göksel GÜLBEY’de ziyarete katıldılar.

            Değerli Müdürümüz Banu ASLAN CAN hanımefendiye ve ekibine nazik ziyaretlerinden dolayı Gazetelerimizin yönetici Erhan Hacıkasımoğlu teşekkür ederek kendilerini uğurladı.

Haber tarihi: 22 / 02 / 2013
Haber Okunma: 1275
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: 51 KÖY YOLU ULAŞIMA KAPANDI
Sonraki: Özel İbrahim Avcı İlköğretim Okulu'ndan Örnek Davranış
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi