Iğdır'dan Papa'ya Tepki Ata-Der Yönetim Kurulu Üyesi Kurban Oluz, Ermeni çetelerince bu bölgede dede...           • AFAD-SEN 'den 10 Nisan Mesajı ÖZTÜRK Polisin her zaman toplumdaki huzur ve güven ortamını tesis etmesiyle halkın ...           • ŞAİR VE SANATÇILAR VALİMİZ DAVUT HANER’İ ZİYARET ETTİLER Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğünde eğitimci olarak görev yapan şair-eğiti...           • Minibüsçülerin 'yolcu kapma' kavgası: 1 ölü - IĞDIR'da minibüsçüler arasında yolcu kapma nedeniyle çıkan kavgada minib...           • IĞDIR ÜNİVERSİTESİ NAHÇIVAN’DA “GELENEKSEL EL SANATLARI SERGİSİ” AÇTI Iğdır Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu ile Nahçıvan Devlet Ü...           • YÜKSEL BABAL’A ANLAMLI ZİYARET Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. Yıldönümü ve 6-10 Nisan Polis Haftası...           • POLİS HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ŞEHİTLİK ZİYARETİ Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında; İl...           • VALİMİZ DAVUT HANER’İN 10 NİSAN POLİS GÜNÜ MESAJI 10 Nisan Polis Günü; Aziz Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olan ve devle...           • 10 NİSAN POLİS GÜNÜ MESAJI Basınımızın Güzide Temsilcileri, Saygıdeğer Iğdırlılar, Kuruluşundan bu güne kadar, şer...           • Polis Haftası Etkinliklerle Kutlandı Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümü tüm yurtta olduğu gi...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
3911 İzlenme, 38 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
4295 İzlenme, 37 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
4298 İzlenme, 37 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
4518 İzlenme, 39 Yorum

Atatürk'ün gerçek sesi ve görü
2956 İzlenme, 37 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri
Reklamlar

Çevre ve Şehirçilik İl Müdürü Banu ASLAN CAN'dan Gazetemize Ziyaret

            Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Banu ASLAN CAN, Iğdır yerel basınına nezaket ziyareti çerçevesinde Iğdır’ın Sesi ve Iğdır Gazetemizi ziyaret ederek çalışmalarımızda başarılar diledi.

            Gazetelerimizin yöneticisi Erhan Hacıkasımoğlu tarafından karşılanan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Banu ASLAN CAN’a gazetelerimiz ve yeni kurduğumuz tesisiler hakkında bilgiler verildi.

            Iğdır’da göreve başladığı günden beri Iğdır yerel basınına ziyareti iadede bulunmak istediğini belirten Müdür Aslan Can’la birlikte Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Muhammet BEKTAŞ ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Makine Teknikeri Göksel GÜLBEY’de ziyarete katıldılar.

            Değerli Müdürümüz Banu ASLAN CAN hanımefendiye ve ekibine nazik ziyaretlerinden dolayı Gazetelerimizin yönetici Erhan Hacıkasımoğlu teşekkür ederek kendilerini uğurladı.

Haber tarihi: 22 / 02 / 2013
Haber Okunma: 998
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Iğdır'a Geldi
Sonraki: Özel İbrahim Avcı İlköğretim Okulu'ndan Örnek Davranış
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi